• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA
E-Fatura

Excell

Libya

LİBYA
|Express Gönderimi |Gaziantep Express| Experts Ulaştırma|

 Libya Parsiyel

LİBYA

Türkiye –Misurata limanı, –Tripoli  limanlarına her türlü konteyner ve Parsiyel yük taşımacılığını ile en hızlı ve en ekonomik fiyatlar ile taşıma hizmeti vermekteyiz
 

LİBYA Experts Express Gönderimi - Evrak / Numune / Kargo

Experts olarak LİBYA uçak kargo hizmeti ile herhangi bir yakınınıza göndereceğiniz her türlü kargoyu hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız. Seçkin ve gelişmiş hava alanları ile LİBYA uçak kargo hizmetimiz sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır. Experts Ulaştırma, LİBYA kargo ile birçok insanlar arası, şirketler arası hem ticari hem de özel kargo gönderimleri hızlı bir şekilde çözümlemektedir.

Experts Ulaştırma LİBYA kargo hizmeti Türkiye’deki veya LİBYA ‘deki bir noktadan, LİBYA ‘deki ya da Türkiye’deki bir noktaya kargo teslimatı yapabilmesine servis olanağı tanıyan hava yolu kargo taşımacılık hizmetidir. LİBYA Kargo hizmeti, dünyanın her tarafındaki hava limanlarına yurtdışı kurye ve yurtdışı kargo servisleri bütünüdür.Türkiye’den LİBYA ülkesine, LİBYA ülkesinden Türkiye’ye gönderim yapılan uçak kargo işlemlerinde bazı gümrük mevzuatları, gümrük kuralları ve gümrük tarifeleri bulunmaktadır.

LİBYA yurtdışı kargo gönderileri için ürün ve mal değeri 100 doları($) geçen gönderiler için ilgili ülkenin gümrük mevzuatlarına göre vergilendirme çıkmaktadır. Bu durum nedeniyle yapılan gönderime, mutlak suretle önem ve titizlik gösterilerek, bu husus göz önünde bulundurulmalıdır. Bir diğer detay ise ağırlık ve hacimsel bakımdan 70 kilogram üzeri kargo gönderleri, gümrük mevzuat işlemlerine tabi tutularak işlem görmektedir.Yurtdışı uçak kargo gönderileri için gönderinin çıkış noktasından, en son teslimat gerçekleştirilen belirtmiş adres noktasına kadar tüm gönderi hareketleri ve işlemleri kesintisiz takip edebilmek için web sayfamız üzerinden gönderi faturanızdaki numara ile anbean kargo takibini yapabilirsiniz.Yapılan kargo takibi ve olası kargo hareketlerinin profesyonel olarak izlenmesi ile göndericinin tüm endişeleri ortadan kalkmaktadır.

LİBYA uçak kargo aracılığı ile gönderileriniz Türkiye’nin bir çok şehri için aynı gün teslimat sağlamaktadır.Gün içi geçerli olduğu noktaları web sitemiz üzerindeki hizmet bölgeleri sayfasından ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. LİBYA kargo ile verilen tüm kargo hizmetinde çeşitli ürün grupları bulunmaktadır, Türk Ticaret Kanunu yasalarınca yasak olan hiç bir ürün veya malın sorumluluğu kabul edilmez, yanıcı ve yakıcı gönderiler firmamız tarafından işlem görmemektedir. LİBYA ülkesinden Türkiye’ye ya da Türkiye’den LİBYA ülkesine gönderim yapılan kargolar, dilerseniz kuryemiz aracılığıyla adresinize teslim edilir, ya da kargo şubemizden gönderiyi siz de teslim alabilirsiniz.

Experts Ulaştırma LİBYA kargo hizmet gönderi seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bu satırı dikkatle okuyunuz; hava limanından hava limanına yapılan gönderi, hava limanından adrese yapılan gönderi, adresten hava limanına yapılan gönderi ve adresten adrese yapılan kargo gönderimleri tamamen sizin kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleşmektedir. Firmamız bu saydığımız tüm gönderi seçeneklerinde profesyonel bir yol izleyerek, tam zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir.Müşterilerin tüm normal ve acil nitelikli gönderi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışan firmamız, uçak kargo gönderilerini, işleyiş planlamaları +kargo operasyonları dâhilinde ve çok büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Experts Ulaştırma iletişim İçin

    

Libya’ya denizyolu ile konteyner parsiyel servislerimiz haftalık istikrarlı çıkışlarımızla Ambarlı Limanı’ndan devam etmektedir. Libya parsiyel taşımalarımız Misurata parsiyel taşımalarıyla liman gümrük teslimi yapılır.

Türkiye’de Liman sahalarında teknolojik donanım ve ekipmanlarımızla Libya parsiyel konusunda uzman kuruluşuz. Müşterilerimize sistemli olarak sunduğumuz Misurata parsiyel servisimiz düzenli olarak İstanbul’un Ambarlı Limanı’ndan yapılmaktadır. Libya konteyner taşıması bizim işimizdir. Uzun yıllardır kara, deniz, hava operasyonlarımızla Ortadoğu, Avrupa, Türki Cumhuriyetlerine başarılı taşıma işleri organize etmekteyiz.

Bünyemizde bulunan araçlarla Ortadoğu’ya kara taşıması yaptığımız gibi Libya’ya deniz parsiyel taşımalarıda yapmaktayız. Denizyolu parsiyel taşımalarımızda geniş acente ağımızın sizler için rahatlık imkanı sunar. Sürekli bilgi akışıyla sizleri bilgilendirmekteyiz.

 Libya Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır?

Deniz parsiyel taşımalarında uygulanan yöntemler genel olarak aynı mantıkla ilerler. Konteyner liman sahasında parsiyel servise açılır. Yükleme programına uygun şekilde yükleme günü gümrük beyannameleri konteyner numarası, gemi adı, liman adı operasyon bölümümüz tarafından sizlere e-mail yoluyla iletilir. Vekaletli gümrükçü firmanız bu bilgilere istinaden yükün cinsi, adedi, kg, ihracatçı firma adı, ithalatçı firma adına uygun şekilde beyannameyi açar. Bizim liman görevlimize beyannameyi, Türkçe faturayı ve çeki listesini teslim eder. En son olarak konteynerdaki tüm parsiyel yüklerin gümrük işlemleri tamamlandığından itibaren konteyner kapama işlemi yapılır. Gemi yükleme gününe uygun şekilde konteyner gemiye yüklenir. Belirlenen güzergah üzerinden Türkiye (İstanbul Ambarlı Limanı) – Misurata Libya’ya yükü indirmek için yola çıkar.

 Libya Havaalanları

Türkiye yönünden Direkt Uçuşlar


Trablus (Libya) havaalanıSebha havaalanıZintan havaalanı
Misurata havaalanıTobruk havaalanı
Bingazi havaalanıKufrah havaalanı

Libya Parsiyel Nakliye Servisi, Libya Tır Taşımacılığı, Libya İthalat-İhracat Taşımaları, Libya Fuar Taşımaları,Libya Kombine Taşımacılık (Deniz+Hava+Kara), Libya Tehlikeli Madde Nakliye Servisi, Libya Tekstil Taşımaları, Libya Ağır Yük Taşımacılığı, Libya Kargo Taşımacılığı, Libya Konteyner Yük Taşımacılığı, Libya Antrepo Hizmetleri, Libya Gümrük Hizmetleri, Gaziantep Libya taşıma

TürkiyeMisurata LimanıTripoli Limanı Al -Khoms  limanlarına her türlü konteyner ve Parsiyel yük taşımacılığını EXPERTS ULAŞTIRMA en hızlı ve en ekonomik taşımaları hizmetlerinize sunar.

Libya Limanları

Libya Afrika : kıtasının güzide ticaret ülkelerindendir. Ülkenin sahil şeridindeki şehirlerin çoğunda liman mevcuttur. Bunlardan bazılarında ihracat ve ithalat yapılmaktadır.
Trablusgarp Limanı: Ülkenin en önemli limanlarından biridir. Limanı, gün içerisinde dünyanın bir çok yerinden ve Türkiye'den sıkca gemi ziyaret eder.

Misurata Limanı: Ülkenin en büyük limanlarından biridir. Limanı, gün içerisinde dünyanın bir çok yerinden ve Türkiye'den onlarca gemi ziyaret eder.
 
Bingazi Limanı: Ülkenin en önemli limanlarından biridir. Limanı, gün içerisinde dünyanın bir çok yerinden ve Türkiye'den sıkca gemi ziyaret eder.

Libya Misurata Parsiyel Yük Taşıması İçin İletişim Bilgilerimiz

EXPERTS ULAŞTIRMA DEPOLAMA DAĞITIM SAN VE TİC.LTD. ŞTİ.

ADRES:

SANAYİ MAH. 60092 NOLU CAD. 1.BLOK NO:13/8 27110 

ŞEHİTKAMİL - GAZİANTEP

web www.experts.com.tr

info@experts.com.tr

0 534 382 66 75

0 542 721 79 38
0 342 238 22 72

 

YURT DIŞI FTL TAŞIMA
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret22162
Yetki Belgesi
           Experts Ulaştırma Yetki Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Araç Yetki Belgesi Sorgulama

Hava Durumu