• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA
E-Fatura

Excell

BULURUM.COM

EXPERTS ULAŞTIRMA - EXPERTS ULAŞTIRMA DEPOLAMA DAĞITIM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. | Yurtiçi Nakliyat ve Lojistik | Şehitkamil - Ticaret Borsası 1. Blok D:8 Gaziantep , 0342 238 22 72 Bulurum.com
Haritalar
|
Nöbetçi Eczaneler
|
Posta Kodları
Sponsor Firmalar
Firma Bilgileri
Haritalar
Şirket Tanımı
En kaliteli hizmeti, en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Experts Ulaştirma Lojistik; uzman kadrosu ile firmaların taşıma/ lojistik taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Experts Ulaştirma Lojistik, faaliyette bulunduğu uluslararası lojistik hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Hizmet Tanımı
Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız Experts Ulaştırma hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız. Firmamız Lojistik anlamında taşımacılıkta duyulan ihtiyaçlara yönelik mesleki bilgileri ve tecrübeleri ile katma değerler katarak taşıma işlerine yoğunlaşmıştır. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik ve iş disiplini ile müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.
Diğer Telefonları
5427217938
5343826675
Yurtiçi Nakliyat ve Lojistik kategorisine ait olan ve Şehitkamil lokasyonunda yer alan EXPERTS ULAŞTIRMA - EXPERTS ULAŞTIRMA DEPOLAMA DAĞITIM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
 
 
Paylaş:
YURT DIŞI FTL TAŞIMA
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.11548.1479
Euro9.59079.6291
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret22284
Yetki Belgesi
           Experts Ulaştırma Yetki Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Araç Yetki Belgesi Sorgulama

Hava Durumu