• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA

RAF MONTAJI

Raf Sistemleri Hakkında

Depo Raf Sistemi - 20 Yıllık Tecrübe ile - Experts Raf 

Palet Rafı, Sipariş Hazırlama Rafları, Endüstriyel Çözümler, Otomatik Depolar. Uzman Ekip kadrosu. Lider ve söz sahibi. Kalitede lider. 20 yılı aşkın tecrübe. Hizmetler: Palet Rafı, Sipariş Hazırlama Rafları, Endüstriyel Çözümler, Otomatik Depolar ile ilgili teknik çözüm ve danışmanlık hizmetleri


http://www.experts.com.tr/?pnum=293&pt=RAF+MONTAJI

2.el ve sıfır depo raf sistemleri ve geniş ürün skalamızla sektörün 2.el sanayi marketiyiz. Yüzlerce çeşit ürün stoğumuzla, ihtiyacınıza yönelik projelendirme ve bakım yapıyoruz. Uygun Çözümler. 20 Yıllık Tecrübe. Profesyonel Kadro.

Hizmetler: Detaylı Tasnif, Temizleme ve Montaj


Experts Raf, farklı sektörlerin ihtiyacına yönelik raf sistemleri çözümleri üretmektedir. Projenin başlangıç aşamasında hem teknik hem de ihtiyacın tam olarak belirlenmesi açısından, tam bir proje dosyası ile müşterilerine etkili ve ihtiyaçlarını özetleyen bir brifing vermektedir.

  Experts Raf demontaj ve Montaj işlemleri

Sırt Sırta Depo Raf Sistemleri

Sırt Sırta Raf Sistemleri ( back to back raf sistemleri ) geniş kullanım olanağına sahip en yaygın depolama sistemidir. İki raf sisteminin arka arkaya gelmesi ve sırt sırta aparatı ile birbirlerine bağlanması şeklinde kurulur.

Her palete istenildiği anda ulaşma imkanı veren sistemde yatay taşıyıcılar sayesinde, istiflenecek ürünlerin yüksekliklerine göre kat ayarlama yapılabilmektedir. Bu modüler sistem sayesinde deponuzu en verimli şekilde kullanmanız sağlanır. 

Rafların projelendirilmesi; depolanacak ürünlerin, depo alanının ve kullanılacak forkliftlerin özelliklerine göre tasarlanır. Otomotiv, gıda, lojistik, inşaat vb. gibi depolama gerektiren her türlü sektörde kullanılabilir. 

Yerinizde keşif yaparak ihtiyacınıza en uygun raf sistemini öneriyoruz. Experts Raf olarak çalışma ortamlarınıza "Toparlayan Çözümler" Sunuyoruz. Kalite ve Güvenin adresi. 25 Yıllık meslkeki Tecrübe ve uygun fiyat avantajları ile çözümler sunuyoruz.

Sektörün Öncü Firması.

Yüksek Kalite Uygun Fiyat.


Raf montaj ekibi ile profesyonel depo rafları montaj ve demontajı işlemleri uzmanlıkla, hatasız, kontrollü ve zamanında hazırlanmaktadır.
Firmamız Türkiye'nin şu illerine hizmet vermektedir :
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van illerine profesyonel raf montajı yapılmaktadır. Sizde depo raf montajı işleriniz için uygun fiyatlardan yararlanmak için bizimle irtibata geçiniz. Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

 

Profesyonel Raf Montaj Ekibi Talep Formu