• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA
CANLI DESTEK

Niğde

GAZİANTEP NİĞDE TAŞIMACILIK

.sliderslider

EXPERTS ULAŞTIRMA GAZİANTEP NAKLİYAT AMBARI

Gaziantep Experts Ulaştırma taşımacılık Hizmetleri aracılığı ile ister NİĞDE arasında, isterseniz diğer iller arasında tercihinize göre Gaziantep' den Parsiyel (LTL) ya da Gaziantep komple (FTL) yük taşıma işlemi yapılabilmektedir. Ürünlerinizin hacimleri ne olursa olsun güçlü taşıma ekibimiz, dayanıklı taşıtlarımız ile kalite standartlarına uygun olarak çalışan firmamız size en uygun fiyat teklifini sunacaktır.

EXPERTS ULAŞTIRMA GAZİANTEP AMBAR TAŞIMACILIK

Sadece Gaziantep NİĞDE arası ambar nakliyesi sunmuyor aynı zamanda NİĞDE Gaziantep arası ambar taşımacılığı hizmetlerimizi müşteriye özel çözümler üreterek sağlıyoruz. Hedefte müşteri maliyetlerini gözeten, başarı, memnuniyet ve kaliteli ambar hizmeti odaklı Gaziantep Ambar Kargo çalışmaları sürdürüyoruz.

EXPERTS ULAŞTIRMA  GAZİANTEP TAŞIMACILIK HİZMETLERİMİZ

NİĞDE İline planladığınız tüm taşımalarınız için bizimle iletişime geçebilir siniz. Taşımanızın boyutu, ağırlığı ve şekli ne olursa olsun hiçbir zarar vermeden hızlı ve uygun maliyet ile taşımayı garanti eder. Gabari taşımalarınız için izin belgeniz firmamız tarafından alınır ve sigortalı ambar taşımacılığı ve sigortalı komple taşımacılık ile taşımalarınız yapılır.


NİĞDE Fabrikanızdan ya deponuzdan ya da Experts Ulaştırma depolarından çıkan ürünlerinizin komple kamyon ve tırlarla bayilere , zincir marketlere ve toptancılara teslim edilmesi,

        marketlere nakliye teslimat ile ilgili görsel sonucu

Tedarikçi depolarınızdan alınan ürünlerin komple araçlarla müşteri depolarına veya NİĞDE fabrikalarına teslim edilmesini sağlıyoruz.

         Komple taşıma araç ile ilgili görsel sonucu         
Operasyonlarınız ile ilgili kayıtlarınızı elektronikm ortamda sizin yerinize 10 yıl süre ile arşivliyoruz.

       Ä°lgili resim

Müşterileriniz depolarından toplanacak iade ürünleriniz için nakliye planlamasının yapılması Experts personelleri kontrolünde toplanılması ve en hızlı ve ekonumik şekilde üretim tesisiniz ya da belirteceğiniz depolarınıza teslimatlarının yapılmasını sağlıyoruz.(Reverse Logıstıcs)

         tersine lojistik ile ilgili görsel sonucu

Firmamıza nerede olursanız olun firmamıza bir telefon ile ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Piyasada en hızlı ve dinamik bir şekilde çalışan lojistik firması olmanın verdiği gururla bulunduğunuz bölgeye en yakın olan ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize yönlendirilecek ürünlerinizin alınması sağlarız.

        telefon ile ulaşın ile ilgili görsel sonucu

Experts Ulaştırma ile NİĞDE ili ve diğer iller arası değil ilçeler arası da taşımacılık hizmetlerinizi yaparız. İsteğiniz doğrultusunda ürünlerinizi birçok ilimizde bulunan ilçe acentalarımıza uğrayarak bırakma ve dağıtma sağlayabilir. Bulunduğunuz ilçe neresi olursa olsun en kısa sürede hızlıca ekip arkadaşlarımız adresinize yönlendirilir. Yükünüzün miktarına ve sizin ödemeyi düşündüğünüz ücrete bağlı olarak orta noktada anlaşılarak uygun bir fiyat çıkarılır.

         Ä°lgili resim

Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir ve sizleri mutlu etmek bizim en büyük dileğimizdir. Kar elde etme gayesi bizim için sonradan gelir. Bütün yükleriniz alınan noktadan aktarma merkezine ve sonrasında varış noktasına kadar deneyimli kadromuz, uzmanlık anlayışımız, hızlı taşımacılığımız ile garantili ve sigortalı olarak taşınmaktadır.

        Ä°lgili resim

FTL Nedir?

FTL (Full Truck Load / Tam kamyon yükü) kavramı, kamyonun yük kapasitesinin tam olarak doldurulduğu, tek bir yükü taşıdığı nakliyatlar için kullanılır. Bunun Türkçe karşılığı komple yüktür. 

Komple yük taşımacılığı, hem şoför hem nakliyat şirketi sahibi hem iş veren için oldukça rahattır. Nakliyat şirketi sahibi için bu sayede, örn. ihbar, faturalama ve yük yükleme ve indirme sırasındaki bekleme süreleri sonucunda meydana gelen ek masraflar oluşmaz. Sürücü, yükün doldurulması ve indirilmesi ve yüklenmiş yükün emniyetinin sağlanması gibi işlemler için daha az vakit harcar. İşveren için de şu avantajı beraberinde getirir: FTL, taşınacak yükü, herhangi bir aktarma yapılmadan, yükleme noktasından alıcıya doğrudan ulaştırmanın en hızlı nakliyat seçeneğini oluşturur. 

FTL'nin zıddı, LTL (Less Than Truckload) olarak da bilinen parsiyel yüktür. Dolu bir konteyner, FCL (Full Container Load) olarak adlandırılır. Demiryolları taşımacılığında vagon yükü terimi kullanılır.

LTL

Bir kamyonun parsiyel yükü, LTL (Less Than Truckload/Tam kamyon yükünden az) olarak adlandırılır. Nakliyatın kâr bırakmasının sağlanması amacıyla, yükü az olan kamyonlar için genelde ek parsiyel yükler aranır. Parsiyel yük yerine birleştirilmiş gönderiler de bir alternatif oluşturabilir. 

Aynı ağırlığa ve hacme sahip komple yük ile karşılaştırıldığında nakliyatçının çok sayıda parsiyel yük ile teorik olarak daha fazla para kazanması mümkün olsa da her yeni yük doldurma ve indirme noktasında oluşabilecek bekleme süreleri, toplam nakliyat süresinin oldukça uzamasına yol açabilir. Bu yüzden vaktinde ulaşması gereken acil yüklerde bir kamyonun belirli bir güzergahı yük kapasitesi tamamlanmamış şekilde, sadece parsiyel yük taşıyarak gitmesi de mümkündür. 

Bir konteynerin parsiyel yükü, LCL (Less Than Truckload/Tam kamyon yükünden az) olarak ifade edilir.

Parsiyel yüklemelerde ürünler müşterilerden mikro toplama araçları ile ana depolara çekilir. Ana depolardan ürünler Rut Araçlarına yüklenir ve Müşterilere en hızlı ve güvenli şekilde sevk edilir.

GAZİANTEP Niğde KOPMLE ve PARSİYEL TAŞIMACLIK HİZMETLERİ

Experts Ulaştırma Firmamız Mesleki tecrübeleri ile oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermektedir. Ürünlerini üretildiği kalite de teslimat noktasına en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Müşterilerimize dinamik bir şekilde veri akışı sağlıyoruz. Teslimat belgelerinizi elektronik ortamda 10 yıl süre ile arşivliyoruz ve sizin talep etmeni durumunda en hızlı şekilde iletebiliyoruz.

  • Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı, 
  • Müşteri beklentilerini tespit etmeyi,
  • Müşteri memnuniyetini sağlamayı,
  • Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı,
  • Çalışanların huzurlu bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı,
  • Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi,
  • Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi,
  • Kalite politikası olarak benimsemiştir.Niğde BÖLGESİNE firmamız Experts Ulaştırma güçlü dağıtım ağımız ile çıkış yaptığımız illeri de aşağıdaki gibidir


Gaziantep Niğde, Gaziantep Niğde Nakliye, Gaziantep Niğde Parsiyel, Gaziantep Niğde Taşımacılık, Gaziantep Niğde nakliye Fiyatları,

Niğde : Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik(Özyurt), Niğde, Ulukışla GAZİANTEP NİĞDE BOR NAKLİYE, GAZİANTEP NİĞDE BOR TAŞIMACILIK, GAZİANTEP NİĞDE BOR PARSİYEL, GAZİANTEP NİĞDE ÇAMARDI NAKLİYE, GAZİANTEP NİĞDE ÇAMARDI TAŞIMACILIK, GAZİANTEP NİĞDE ÇAMARDI PARSİYEL, GAZİANTEP NİĞDE NİĞDE MERKEZ NAKLİYE, GAZİANTEP NİĞDE NİĞDE MERKEZ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP NİĞDE NİĞDE MERKEZ PARSİYEL, GAZİANTEP NİĞDE ULUKIŞLA NAKLİYE, GAZİANTEP NİĞDE ULUKIŞLA TAŞIMACILIK, GAZİANTEP NİĞDE ULUKIŞLA PARSİYEL, GAZİANTEP NİĞDE ALTUNHİSAR NAKLİYE, GAZİANTEP NİĞDE ALTUNHİSAR TAŞIMACILIK, GAZİANTEP NİĞDE ALTUNHİSAR PARSİYEL, GAZİANTEP NİĞDE ÇİFTLİK NAKLİYE, GAZİANTEP NİĞDE ÇİFTLİK TAŞIMACILIK, GAZİANTEP NİĞDE ÇİFTLİK PARSİYEL,


 Gaziantep Niğde Taşımacılık

 

Niğde İl Haritası

ŞERİT ile ilgili görsel sonucu
 Gaziantep Marmara Bölge Komple Taşıma

Experts Ulaştırma Taşımacılık Hizmetleri

info@experts.com.tr

0542 721 79 38

Niğde Tempo FM dinle

Tempo FM, 104.0 frekansından Niğde ili merkezli, Nigde Tempo Yayıncılık ve Reklamcılık bünyesinde 1991 yılında kurulmuştur.2005 yılında gelişen teknoloji ile yenilenmiştir.

Niğde Tempo FM, “Niğde’den Yükselen Ses” sloganı ile Niğde ve çevresinde, Türkçe slow ve pop müzik formatında yayın yapan yerel bir radyodur.

YURT DIŞI FTL TAŞIMA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret44906
Muhasebe Giriş
Yetki Belgesi
 Experts Ulaştırma Yetki Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Araç Yetki Belgesi Sorgulama

Hava Durumu