• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA

Ankara

EXPERTS ULAŞTIRMA  GAZİANTEP ANKARA TAŞIMACILIK HİZMETLERİMİZ

Her Noktada Geniş Hizmet Ağı ile Hızlı ve Etkin Taşımacılık Servisleri

Experts ulaştırma teknolojiyi en üst seviyede tutarak ve her zaman inovatif bakış açısıyla Taşımacılık olarak parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir. Tekstil, Gıda, Hammadde taşımacılıklarında en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet vermektedir.

Experts Ulaştırma; Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri ile  Experts Ulaştırma , şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Experts Ulaştırma operasyon takibi ve yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.


Yurtiçi dağıtımda etkin ve verimli hizmet sağlayabilmek amacıyla, FTL, LTL ve proje bazlı dağıtım hizmeti vermektedir.

Experts Ulaştırma olarak amacımız, yüksek standartlara sahip güvenlik öncelikli ve kalite yönetim sistemlerini eksiksiz uygulayarak sağladığımız dağıtım operasyonları ile müşterilerimizin ürünlerinin eksiksiz ve sağlam olarak doğru zamanda, doğru adreste olmasını sağlamaktır.

Taşımalarımız;

>>Experts Ulaştırma Sigortalı taşıma
>>7/24 Experts Müşteri hizmetleri birimi 
>>Taşıma Online Takip Sistemi 
>>Dinamik ve Süratli teslim evrakı temini 
>>Araç parkı ve temini garantisi ile kesintisiz Operasyon Akışı
>>Experts Ulaştırma KPI Performans raporlama 
>>Taşımacılıkta uygun maliyet ve ödeme şartları

.sliderPNG tIR YÜKLEME RESMİ ile ilgili görsel sonucu


Gaziantep Experts Ulaştırma taşımacılık Hizmetleri aracılığı ile ister Ankara arasında, isterseniz diğer iller arasında tercihinize göre Gaziantep' den Parsiyel (LTL) ya da Gaziantep komple (FTL) yük taşıma işlemi yapılabilmektedir. Ürünlerinizin hacimleri ne olursa olsun güçlü taşıma ekibimiz, dayanıklı taşıtlarımız ile kalite standartlarına uygun olarak çalışan firmamız size en uygun fiyat teklifini sunacaktır.

Ankara iline planladığınız tüm taşımalarınız için bizimle iletişime geçebilir siniz. Taşımanızın boyutu, ağırlığı ve şekli ne olursa olsun hiçbir zarar vermeden hızlı ve uygun maliyet ile taşımayı garanti eder. Gabari taşımalarınız için izin belgeniz firmamız tarafından alınır ve sigortalı ambar taşımacılığı ve sigortalı komple taşımacılık ile taşımalarınız yapılır.

Firmamız Sadece GAZİANTEP Ankara arası ambar nakliyesi sunmuyor aynı zamanda Ankara Gaziantep arası ambar taşımacılığı hizmetlerimizi müşteriye özel çözümler üreterek sağlıyoruz. Hedefte müşteri maliyetlerini gözeten, başarı, memnuniyet ve kaliteli ambar hizmeti odaklı Gaziantep Ambar Kargo çalışmaları sürdürüyoruz.
Ankara Fabrikanızdan ya deponuzdan ya da Experts Ulaştırma depolarından çıkan ürünlerinizin komple kamyon ve tırlarla bayilere , zincir marketlere ve toptancılara teslim edilmesi sağlıyoruz.


Ankara KOMPLE TAŞIMACILIK

Tedarikçi depolarınızdan aldığımız ürünlerinizi müşteri depolarınıza ya da veya Ankara fabrika adresinize teslim edilmesini sağlıyoruz.
Taşımacılık ile ilgili Lojistik operasyonlarınızın her aşamasında optimum maliyet ve maksimum verimlilik sloganıyla çözümler sunan Experts Ulaştırma , Türkiye’ nin her noktasına talep edilen komple ve parsiyel ürün  taşımalarını; takip edilebilir ve ölçülebilir  süreçleriyle  etkin bir şekilde gerçekleştirmektedir.


 Experts Ulaştırma Arşiv

OPERASYON TAKİBİ

Operasyonlarınızı her aşamada takip ediyoruz. Yükleme kayıtlarınızı elektronik ortamda 10 Yıl süre ile arşivliyoruz. Belgelere İhtiyacınız durumunda en hızlı şekilde size dijital ortamda iletiyoruz.

 Experts Ulaştırma Nakliye Planlama

OPERASYON PLANLAMA

Müşterileriniz depolarından toplanacak iade ürünleriniz için nakliye planlamasının yapılması Experts personelleri kontrolünde toplanılması ve en hızlı ve ekonumik şekilde üretim tesisiniz ya da belirteceğiniz depolarınıza teslimatlarının yapılmasını sağlıyoruz.(Reverse Logıstıcs)

 Experts Ulaştırma Tersine Lojistik

TERSİNE LOJİSTİK

Müşterileriniz depolarından toplanacak iade ürünleriniz için nakliye planlamasının yapılması Experts personelleri kontrolünde toplanılması ve en hızlı ve ekonumik şekilde üretim tesisiniz ya da belirteceğiniz depolarınıza teslimatlarının yapılmasını sağlıyoruz.(Reverse Logıstıcs)

telefon ile ulaşın ile ilgili görsel sonucu

SİPARİŞ BİLDİRİMİ

Firmamıza nerede olursanız olun firmamıza bir telefon ile ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Piyasada en hızlı ve dinamik bir şekilde çalışan lojistik firması olmanın verdiği gururla bulunduğunuz bölgeye en yakın olan ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize yönlendirilecek ürünlerinizin alınması sağlarız.

Ä°lgili resim

OPERASYON AĞIMIZ

Experts Ulaştırma ile Ankara ili ve diğer iller arası değil ilçeler arası da taşımacılık hizmetlerinizi yaparız. İsteğiniz doğrultusunda ürünlerinizi birçok ilimizde bulunan ilçe acentalarımıza uğrayarak bırakma ve dağıtma sağlayabilir. Bulunduğunuz ilçe neresi olursa olsun en kısa sürede hızlıca ekip arkadaşlarımız adresinize yönlendirilir. Yükünüzün miktarına ve sizin ödemeyi düşündüğünüz ücrete bağlı olarak orta noktada anlaşılarak uygun bir fiyat çıkarılır.


Ä°lgili resim

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir ve sizleri mutlu etmek bizim en büyük dileğimizdir. Kar elde etme gayesi bizim için sonradan gelir. Bütün yükleriniz alınan noktadan aktarma merkezine ve sonrasında varış noktasına kadar deneyimli kadromuz, uzmanlık anlayışımız, hızlı taşımacılığımız ile garantili ve sigortalı olarak taşınmaktadır.

GAZİANTEP ANKARA KOPMLE ve PARSİYEL TAŞIMACLIK HİZMETLERİ

Experts Ulaştırma Firmamız Mesleki tecrübeleri ile oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermektedir. Ürünlerini üretildiği kalite de teslimat noktasına en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Müşterilerimize dinamik bir şekilde veri akışı sağlıyoruz. Teslimat belgelerinizi elektronik ortamda 10 yıl süre ile arşivliyoruz ve sizin talep etmeni durumunda en hızlı şekilde iletebiliyoruz.

Gaziantep Ankara Taşımacılık, Gaziantep Ankara Nakliye, Gaziantep Ankara Parsiyel, Gaziantep Ankara Taşımacılık, Gaziantep Ankara Nakliye Fiyatları, Gaziantep Ankara Depolama, Ankara Taşımacılık, Ankara Nakliye Fiyatları, Ankara TaşımacılıkAnkara Parsiyel TaşımacılıkAnkara komple taşımacılık, Nakliye hizmetleri, Depolama hizmetleri, Elleçleme hizmetleri,Nakliye Optimizasyonu, Nakliye rotalama, Nakliye Süreç Analizi, Gaziantep Experts Taşımacılık, Experts Ulaştırma Hizmetleri
GAZİANTEP Ankara Ankara MERKEZ NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara Ankara MERKEZ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara Ankara MERKEZ PARSİYEL, GAZİANTEP Ankara BESNİ NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara BESNİ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara BESNİ PARSİYEL, GAZİANTEP Ankara ÇELİKHAN NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara ÇELİKHAN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara ÇELİKHAN PARSİYEL, GAZİANTEP Ankara GERGER NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara GERGER TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara GERGER PARSİYEL, GAZİANTEP Ankara GÖLBAŞI / Ankara NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara GÖLBAŞI / Ankara TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara GÖLBAŞI / Ankara PARSİYEL, GAZİANTEP Ankara KAHTA NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara KAHTA TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara KAHTA PARSİYEL, GAZİANTEP Ankara SAMSAT NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara SAMSAT TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara SAMSAT PARSİYEL, GAZİANTEP Ankara SİNCİK NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara SİNCİK TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara SİNCİK PARSİYEL, GAZİANTEP Ankara TUT NAKLİYE, GAZİANTEP Ankara TUT TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Ankara TUT PARSİYEL,

 Experts Ulaştırma Depolama ve Dağıtım

İletişim İçin 

Avrasya Türk dinle

Radyo Avrasya Türk, 107.1 frekansında Ankara merkezli yayın yapan bölgesel radyo istasyonudur. 2003 yılında kurulan ART Avrasya Radyo Televizyon bünyesinde kurulmuştur. Ankara ve bölgesinde Türk Halk Müziği Radyoları kategorisindeki çıtasını her geçen gün yükseltmektedir.

Radyo Avrasya Türk, sabahın ilk saatlerinde gazete haberleri ve yorumları, telefon bağlantıları, Ankara yol trafik bilgileri gibi güncel konuları dinleyicilere aktarmaktadır. Türk halk müziğinin en güzel örnekleri olan, bozlaklar, ağıtlar, deyişler, halaylar ve daha fazlası radyonun yayın akışını oluşturmaktadır.

 

GAZİANTEP ANKARA ALTINDAĞ NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA ALTINDAĞ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA ALTINDAĞ PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA AYAŞ NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA AYAŞ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA AYAŞ PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA BALA NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA BALA TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA BALA PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA BEYPAZARI NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA BEYPAZARI TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA BEYPAZARI PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA ÇAMLIDERE NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA ÇAMLIDERE TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA ÇAMLIDERE PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA ÇANKAYA NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA ÇANKAYA TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA ÇANKAYA PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA ÇUBUK NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA ÇUBUK TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA ÇUBUK PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA ELMADAĞ NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA ELMADAĞ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA ELMADAĞ PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA GÜDÜL NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA GÜDÜL TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA GÜDÜL PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA HAYMANA NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA HAYMANA TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA HAYMANA PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA KALECİK NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA KALECİK TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA KALECİK PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA KIZILCAHAMAM NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA KIZILCAHAMAM TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA KIZILCAHAMAM PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA NALLIHAN NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA NALLIHAN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA NALLIHAN PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA POLATLI NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA POLATLI TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA POLATLI PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA YENİMAHALLE NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA YENİMAHALLE TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA YENİMAHALLE PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA GÖLBAŞI / ANKARA NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA GÖLBAŞI / ANKARA TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA GÖLBAŞI / ANKARA PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA KEÇİÖREN NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA KEÇİÖREN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA KEÇİÖREN PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA MAMAK NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA MAMAK TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA MAMAK PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA SİNCAN NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA SİNCAN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA SİNCAN PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA KAZAN NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA KAZAN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA KAZAN PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA AKYURT NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA AKYURT TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA AKYURT PARSİYEL, GAZİANTEP ANKARA ETİMESGUT NAKLİYE, GAZİANTEP ANKARA ETİMESGUT TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ANKARA ETİMESGUT PARSİYEL,

YURT DIŞI FTL TAŞIMA
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret27330
Yetki Belgesi
 Experts Ulaştırma Yetki Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Araç Yetki Belgesi Sorgulama

Hava Durumu