• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
CANLI DESTEK

Bingöl

EXPERTS ULAŞTIRMA  GAZİANTEP BİNGÖL TAŞIMACILIK HİZMETLERİMİZ

Her Noktada Geniş Hizmet Ağı ile Hızlı ve Etkin Taşımacılık Servisleri

Experts ulaştırma teknolojiyi en üst seviyede tutarak ve her zaman inovatif bakış açısıyla Taşımacılık olarak parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir. Tekstil, Gıda, Hammadde taşımacılıklarında en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet vermektedir.

Experts Ulaştırma; Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri ile  Experts Ulaştırma , şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Experts Ulaştırma operasyon takibi ve yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.


Yurtiçi dağıtımda etkin ve verimli hizmet sağlayabilmek amacıyla, FTL, LTL ve proje bazlı dağıtım hizmeti vermektedir.

Experts Ulaştırma olarak amacımız, yüksek standartlara sahip güvenlik öncelikli ve kalite yönetim sistemlerini eksiksiz uygulayarak sağladığımız dağıtım operasyonları ile müşterilerimizin ürünlerinin eksiksiz ve sağlam olarak doğru zamanda, doğru adreste olmasını sağlamaktır.

Taşımalarımız;

>>Experts Ulaştırma Sigortalı taşıma
>>7/24 Experts Müşteri hizmetleri birimi 
>>Taşıma Online Takip Sistemi 
>>Dinamik ve Süratli teslim evrakı temini 
>>Araç parkı ve temini garantisi ile kesintisiz Operasyon Akışı
>>Experts Ulaştırma KPI Performans raporlama 
>>Taşımacılıkta uygun maliyet ve ödeme şartları

.sliderPNG tIR YÜKLEME RESMİ ile ilgili görsel sonucu


Gaziantep Experts Ulaştırma taşımacılık Hizmetleri aracılığı ile ister Bingöl arasında, isterseniz diğer iller arasında tercihinize göre Gaziantep' den Parsiyel (LTL) ya da Gaziantep komple (FTL) yük taşıma işlemi yapılabilmektedir. Ürünlerinizin hacimleri ne olursa olsun güçlü taşıma ekibimiz, dayanıklı taşıtlarımız ile kalite standartlarına uygun olarak çalışan firmamız size en uygun fiyat teklifini sunacaktır.

Bingöl iline planladığınız tüm taşımalarınız için bizimle iletişime geçebilir siniz. Taşımanızın boyutu, ağırlığı ve şekli ne olursa olsun hiçbir zarar vermeden hızlı ve uygun maliyet ile taşımayı garanti eder. Gabari taşımalarınız için izin belgeniz firmamız tarafından alınır ve sigortalı ambar taşımacılığı ve sigortalı komple taşımacılık ile taşımalarınız yapılır.

Firmamız Sadece GAZİANTEP Bingöl arası ambar nakliyesi sunmuyor aynı zamanda Bingöl Gaziantep arası ambar taşımacılığı hizmetlerimizi müşteriye özel çözümler üreterek sağlıyoruz. Hedefte müşteri maliyetlerini gözeten, başarı, memnuniyet ve kaliteli ambar hizmeti odaklı Gaziantep Ambar Kargo çalışmaları sürdürüyoruz.
Bingöl Fabrikanızdan ya deponuzdan ya da Experts Ulaştırma depolarından çıkan ürünlerinizin komple kamyon ve tırlarla bayilere , zincir marketlere ve toptancılara teslim edilmesi sağlıyoruz.


Bingöl KOMPLE TAŞIMACILIK

Tedarikçi depolarınızdan aldığımız ürünlerinizi müşteri depolarınıza ya da veya Bingöl fabrika adresinize teslim edilmesini sağlıyoruz.
Taşımacılık ile ilgili Lojistik operasyonlarınızın her aşamasında optimum maliyet ve maksimum verimlilik sloganıyla çözümler sunan Experts Ulaştırma , Türkiye’ nin her noktasına talep edilen komple ve parsiyel ürün  taşımalarını; takip edilebilir ve ölçülebilir  süreçleriyle  etkin bir şekilde gerçekleştirmektedir.


 Experts Ulaştırma Arşiv

OPERASYON TAKİBİ

Operasyonlarınızı her aşamada takip ediyoruz. Yükleme kayıtlarınızı elektronik ortamda 10 Yıl süre ile arşivliyoruz. Belgelere İhtiyacınız durumunda en hızlı şekilde size dijital ortamda iletiyoruz.

 Experts Ulaştırma Nakliye Planlama

OPERASYON PLANLAMA

Müşterileriniz depolarından toplanacak iade ürünleriniz için nakliye planlamasının yapılması Experts personelleri kontrolünde toplanılması ve en hızlı ve ekonumik şekilde üretim tesisiniz ya da belirteceğiniz depolarınıza teslimatlarının yapılmasını sağlıyoruz.(Reverse Logıstıcs)

 Experts Ulaştırma Tersine Lojistik

TERSİNE LOJİSTİK

Müşterileriniz depolarından toplanacak iade ürünleriniz için nakliye planlamasının yapılması Experts personelleri kontrolünde toplanılması ve en hızlı ve ekonumik şekilde üretim tesisiniz ya da belirteceğiniz depolarınıza teslimatlarının yapılmasını sağlıyoruz.(Reverse Logıstıcs)

telefon ile ulaşın ile ilgili görsel sonucu

SİPARİŞ BİLDİRİMİ

Firmamıza nerede olursanız olun firmamıza bir telefon ile ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Piyasada en hızlı ve dinamik bir şekilde çalışan lojistik firması olmanın verdiği gururla bulunduğunuz bölgeye en yakın olan ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize yönlendirilecek ürünlerinizin alınması sağlarız.

Ä°lgili resim

OPERASYON AĞIMIZ

Experts Ulaştırma ile Bingöl ili ve diğer iller arası değil ilçeler arası da taşımacılık hizmetlerinizi yaparız. İsteğiniz doğrultusunda ürünlerinizi birçok ilimizde bulunan ilçe acentalarımıza uğrayarak bırakma ve dağıtma sağlayabilir. Bulunduğunuz ilçe neresi olursa olsun en kısa sürede hızlıca ekip arkadaşlarımız adresinize yönlendirilir. Yükünüzün miktarına ve sizin ödemeyi düşündüğünüz ücrete bağlı olarak orta noktada anlaşılarak uygun bir fiyat çıkarılır.


Ä°lgili resim

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir ve sizleri mutlu etmek bizim en büyük dileğimizdir. Kar elde etme gayesi bizim için sonradan gelir. Bütün yükleriniz alınan noktadan aktarma merkezine ve sonrasında varış noktasına kadar deneyimli kadromuz, uzmanlık anlayışımız, hızlı taşımacılığımız ile garantili ve sigortalı olarak taşınmaktadır.

GAZİANTEP BİNGÖL KOPMLE ve PARSİYEL TAŞIMACLIK HİZMETLERİ

Experts Ulaştırma Firmamız Mesleki tecrübeleri ile oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermektedir. Ürünlerini üretildiği kalite de teslimat noktasına en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Müşterilerimize dinamik bir şekilde veri akışı sağlıyoruz. Teslimat belgelerinizi elektronik ortamda 10 yıl süre ile arşivliyoruz ve sizin talep etmeni durumunda en hızlı şekilde iletebiliyoruz.

Gaziantep Bingöl Taşımacılık, Gaziantep Bingöl Nakliye, Gaziantep Bingöl Parsiyel, Gaziantep Bingöl Taşımacılık, Gaziantep Bingöl Nakliye Fiyatları, Gaziantep Bingöl Depolama, Bingöl Taşımacılık, Bingöl Nakliye Fiyatları, Bingöl TaşımacılıkBingöl Parsiyel TaşımacılıkBingöl komple taşımacılık, Nakliye hizmetleri, Depolama hizmetleri, Elleçleme hizmetleri,Nakliye Optimizasyonu, Nakliye rotalama, Nakliye Süreç Analizi, Gaziantep Experts Taşımacılık, Experts Ulaştırma Hizmetleri
GAZİANTEP Bingöl Bingöl MERKEZ NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl Bingöl MERKEZ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl Bingöl MERKEZ PARSİYEL, GAZİANTEP Bingöl BESNİ NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl BESNİ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl BESNİ PARSİYEL, GAZİANTEP Bingöl ÇELİKHAN NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl ÇELİKHAN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl ÇELİKHAN PARSİYEL, GAZİANTEP Bingöl GERGER NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl GERGER TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl GERGER PARSİYEL, GAZİANTEP Bingöl GÖLBAŞI / Bingöl NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl GÖLBAŞI / Bingöl TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl GÖLBAŞI / Bingöl PARSİYEL, GAZİANTEP Bingöl KAHTA NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl KAHTA TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl KAHTA PARSİYEL, GAZİANTEP Bingöl SAMSAT NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl SAMSAT TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl SAMSAT PARSİYEL, GAZİANTEP Bingöl SİNCİK NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl SİNCİK TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl SİNCİK PARSİYEL, GAZİANTEP Bingöl TUT NAKLİYE, GAZİANTEP Bingöl TUT TAŞIMACILIK, GAZİANTEP Bingöl TUT PARSİYEL,

 Experts Ulaştırma Depolama ve Dağıtım

İletişim İçin 

Bingöl Göl Radyo dinle

Göl Radyo, 90.7 frekansında Bingöl ili merkezli yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. Azelya Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş. bünyesinde yayınlarını sürdürmektedir. Bingöl Radyoları arasında bölgesinde yakından takip edilen ve sevilen bir radyo kanalı olmayı başarmıştır.

Göl Radyo, Bingöl ve çevresinde karasal frekans üzerinden canlı yayınları gün boyunca canlı olarak dinlenebilmektedir. Yayın akışını pop ve slow müziğin en çok dinlenen ve sevilen şarkıları oluşturmaktadır. Radyo Azelya, aynı şirket bünyesinde yayın yapan kardeş radyo istasyonudur.