• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA
CANLI DESTEK

Adana

GAZİANTEP ADANA TAŞIMACILIK

.sliderslider
EXPERTS ULAŞTIRMA GAZİANTEP NAKLİYAT AMBARI

Gaziantep Experts Ulaştırma taşımacılık Hizmetleri aracılığı ile ister ADANA arasında, isterseniz diğer iller arasında tercihinize göre Gaziantep' den Parsiyel (LTL) ya da Gaziantep komple (FTL) yük taşıma işlemi yapılabilmektedir. Ürünlerinizin hacimleri ne olursa olsun güçlü taşıma ekibimiz, dayanıklı taşıtlarımız ile kalite standartlarına uygun olarak çalışan firmamız size en uygun fiyat teklifini sunacaktır.

EXPERTS ULAŞTIRMA GAZİANTEP AMBAR TAŞIMACILIK

Sadece Gaziantep ADANAarası ambar nakliyesi sunmuyor aynı zamanda ADANA Gaziantep arası ambar taşımacılığı hizmetlerimizi müşteriye özel çözümler üreterek sağlıyoruz. Hedefte müşteri maliyetlerini gözeten, başarı, memnuniyet ve kaliteli ambar hizmeti odaklı Gaziantep Ambar Kargo çalışmaları sürdürüyoruz.

EXPERTS ULAŞTIRMA  GAZİANTEP TAŞIMACILIK HİZMETLERİMİZ

ADIYAMAN İline planladığınız tüm taşımalarınız için bizimle iletişime geçebilir siniz. Taşımanızın boyutu, ağırlığı ve şekli ne olursa olsun hiçbir zarar vermeden hızlı ve uygun maliyet ile taşımayı garanti eder. Gabari taşımalarınız için izin belgeniz firmamız tarafından alınır ve sigortalı ambar taşımacılığı ve sigortalı komple taşımacılık ile taşımalarınız yapılır.

        LOJÄ°STÄ°K RESÄ°M ile ilgili görsel sonucu

 • ADIYAMAN Fabrikanızdan ya deponuzdan ya da Experts Ulaştırma depolarından çıkan ürünlerinizin komple kamyon ve tırlarla bayilere , zincir marketlere ve toptancılara teslim edilmesi,

        marketlere nakliye teslimat ile ilgili görsel sonucu

 • Tedarikçi depolarınızdan alınan ürünlerin komple araçlarla müşteri depolarına veya ADANA fabrikalarına teslim edilmesini sağlıyoruz.


      Komple taşıma araç ile ilgili görsel sonucu         

 • Operasyonlarınız ile ilgili kayıtlarınızı elektronikm ortamda sizin yerinize 10 yıl süre ile arşivliyoruz.


       Ä°lgili resim

 • Müşterileriniz depolarından toplanacak iade ürünleriniz için nakliye planlamasının yapılması Experts personelleri kontrolünde toplanılması ve en hızlı ve ekonumik şekilde üretim tesisiniz ya da belirteceğiniz depolarınıza teslimatlarının yapılmasını sağlıyoruz.(Reverse Logıstıcs)

         tersine lojistik ile ilgili görsel sonucu

 • Firmamıza nerede olursanız olun firmamıza bir telefon ile ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Piyasada en hızlı ve dinamik bir şekilde çalışan lojistik firması olmanın verdiği gururla bulunduğunuz bölgeye en yakın olan ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede adresinize yönlendirilecek ürünlerinizin alınması sağlarız.

        telefon ile ulaşın ile ilgili görsel sonucu

 • Experts Ulaştırma ile ADANA ili ve diğer iller arası değil ilçeler arası da taşımacılık hizmetlerinizi yaparız. İsteğiniz doğrultusunda ürünlerinizi birçok ilimizde bulunan ilçe acentalarımıza uğrayarak bırakma ve dağıtma sağlayabilir. Bulunduğunuz ilçe neresi olursa olsun en kısa sürede hızlıca ekip arkadaşlarımız adresinize yönlendirilir. Yükünüzün miktarına ve sizin ödemeyi düşündüğünüz ücrete bağlı olarak orta noktada anlaşılarak uygun bir fiyat çıkarılır.

         Ä°lgili resim

 • Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir ve sizleri mutlu etmek bizim en büyük dileğimizdir. Kar elde etme gayesi bizim için sonradan gelir. Bütün yükleriniz alınan noktadan aktarma merkezine ve sonrasında varış noktasına kadar deneyimli kadromuz, uzmanlık anlayışımız, hızlı taşımacılığımız ile garantili ve sigortalı olarak taşınmaktadır.

        Ä°lgili resim

Gaziantep Ambar taşımacılık, Gaziantep Taşımacılık Kargo Hizmetleri, Gaziantep Komple Tır Taşımacılık, Gaziantep Komple Kamyon Taşımacılık, Gaziantep Şehir içi Taşımacılık, Gaziantep Parça yük Parsiyel Taşımacılık, Gaziantep Medikal Taşımacılık, Gaziantep Ekspres Taşımacılık, Gaziantep Paletli Taşımacılık, Gaziantep Lojistik danışmanlık, Nakliye Süreç Analizi, Taşımacılık, Depolama, Dağıtım, Palet , Yurt içi nakliye fiyatları, Gaziantep Tır taşıması, Gaziantep Frigo Taşımacılık, Gaziantep Sal kasa taşıma, Tenteneli Taşıma, Teminatlı Taşıma, Açık Yük taşımacılığı, Yurt içi Karayolu taşımacılığı

 
FTL ürün Express Gönderimi |Gaziantep Express| Experts Ulaştırma|

FTL (Full Truck Load / Tam kamyon yükü) kavramı, kamyonun yük kapasitesinin tam olarak doldurulduğu, tek bir yükü taşıdığı nakliyatlar için kullanılır. Bunun Türkçe karşılığı komple yüktür. 

Komple yük taşımacılığı, hem şoför hem nakliyat şirketi sahibi hem iş veren için oldukça rahattır. Nakliyat şirketi sahibi için bu sayede, örn. ihbar, faturalama ve yük yükleme ve indirme sırasındaki bekleme süreleri sonucunda meydana gelen ek masraflar oluşmaz. Sürücü, yükün doldurulması ve indirilmesi ve yüklenmiş yükün emniyetinin sağlanması gibi işlemler için daha az vakit harcar. İşveren için de şu avantajı beraberinde getirir: FTL, taşınacak yükü, herhangi bir aktarma yapılmadan, yükleme noktasından alıcıya doğrudan ulaştırmanın en hızlı nakliyat seçeneğini oluşturur. 

FTL'nin zıddı, LTL (Less Than Truckload) olarak da bilinen parsiyel yüktür. Dolu bir konteyner, FCL (Full Container Load) olarak adlandırılır. Demiryolları taşımacılığında vagon yükü terimi kullanılır.

LTL Experts LTL Taşıma.

Bir kamyonun parsiyel yükü, LTL (Less Than Truckload/Tam kamyon yükünden az) olarak adlandırılır. Nakliyatın kâr bırakmasının sağlanması amacıyla, yükü az olan kamyonlar için genelde ek parsiyel yükler aranır. Parsiyel yük yerine birleştirilmiş gönderiler de bir alternatif oluşturabilir. 

Aynı ağırlığa ve hacme sahip komple yük ile karşılaştırıldığında nakliyatçının çok sayıda parsiyel yük ile teorik olarak daha fazla para kazanması mümkün olsa da her yeni yük doldurma ve indirme noktasında oluşabilecek bekleme süreleri, toplam nakliyat süresinin oldukça uzamasına yol açabilir. Bu yüzden vaktinde ulaşması gereken acil yüklerde bir kamyonun belirli bir güzergahı yük kapasitesi tamamlanmamış şekilde, sadece parsiyel yük taşıyarak gitmesi de mümkündür. 

Bir konteynerin parsiyel yükü, LCL (Less Than Truckload/Tam kamyon yükünden az) olarak ifade edilir.

Parsiyel yüklemelerde ürünler müşterilerden mikro toplama araçları ile ana depolara çekilir. Ana depolardan ürünler Rut Araçlarına yüklenir ve Müşterilere en hızlı ve güvenli şekilde sevk edilir.

GAZİANTEP ADANA KOPMLE ve PARSİYEL TAŞIMACLIK HİZMETLERİ

Experts Ulaştırma Firmamız Mesleki tecrübeleri ile oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermektedir. Ürünlerini üretildiği kalite de teslimat noktasına en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Müşterilerimize dinamik bir şekilde veri akışı sağlıyoruz. Teslimat belgelerinizi elektronik ortamda 10 yıl süre ile arşivliyoruz ve sizin talep etmeni durumunda en hızlı şekilde iletebiliyoruz.

 • Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı, 
 • Müşteri beklentilerini tespit etmeyi,
 • Müşteri memnuniyetini sağlamayı,
 • Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı,
 • Çalışanların huzurlu bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı,
 • Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi,
 • Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi,
 • Kalite politikası olarak benimsemiştir.


ADANA BÖLGESİNE firmamız Experts Ulaştırma güçlü dağıtım ağımız ile çıkış yaptığımız illeri de aşağıdaki gibidir


Gaziantep Adana, Gaziantep Adana Nakliye, Gaziantep Adana Parsiyel, Gaziantep Adana Taşımacılık, Gaziantep Adana nakliye Fiyatları,

Adana : Aladağ(Karsantı), Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir 


GAZİANTEP ADANA SEYHAN NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA SEYHAN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA SEYHAN PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA CEYHAN NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA CEYHAN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA CEYHAN PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA FEKE NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA FEKE TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA FEKE PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA KARAİSALI NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA KARAİSALI TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA KARAİSALI PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA KARATAŞ NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA KARATAŞ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA KARATAŞ PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA KOZAN NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA KOZAN TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA KOZAN PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA POZANTI NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA POZANTI TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA POZANTI PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA SAİMBEYLİ NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA SAİMBEYLİ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA SAİMBEYLİ PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA TUFANBEYLİ NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA TUFANBEYLİ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA TUFANBEYLİ PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA YUMURTALIK NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA YUMURTALIK TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA YUMURTALIK PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA YÜREĞİR NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA YÜREĞİR TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA YÜREĞİR PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA ALADAĞ NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA ALADAĞ TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA ALADAĞ PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA İMAMOĞLU NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA İMAMOĞLU TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA İMAMOĞLU PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA SARIÇAM NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA SARIÇAM TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA SARIÇAM PARSİYEL, GAZİANTEP ADANA ÇUKUROVA NAKLİYE, GAZİANTEP ADANA ÇUKUROVA TAŞIMACILIK, GAZİANTEP ADANA ÇUKUROVA PARSİYEL,

 Gaziantep Adana Nakliye Taşımacılık

 

ŞERİT ile ilgili görsel sonucu
 Gaziantep Marmara Bölge Komple Taşıma

Experts Ulaştırma Taşımacılık Hizmetleri

info@experts.com.tr

0542 721 79 38


Radyo Güney dinle

Radyo Güney, 99.2 frekansında Adana ili merkezli yayın yapan yerel bir radyodur. Türkçe pop müzik türünde 1994 yılında kurulmuştur. 1999 tarihinde Erkan Eğitim Kurumlarının bünyesine katılmasıyla Türk Halk Müziği, Anadolu Rock , Anadolu Pop, Etnik, özgün ve Alternatif Müzik yayınına başlamıştır.

Radyo Güney, “Çukurovanın Alternatifsiz Türkü Radyosu” sloganı ile Adana ve çevresinde, karasal yayın üzerinden birbirinden güzel türküleri dinleyenlerine ulaştırmaktadır.

YURT DIŞI FTL TAŞIMA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret44906
Muhasebe Giriş
Yetki Belgesi
 Experts Ulaştırma Yetki Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Araç Yetki Belgesi Sorgulama

Hava Durumu