• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA

MONTAJ VE DEMONTAJ

Raf Sistemleri Montajı Demontajı ve Hesaplama Hizmetleri

Firmamız Experts Raf, sizlere raf montaj, sökme-takma işlemlerinizde yardımcı olmaktadır. Öncelikle sökme işlemi yapılacak deponuzu görmemiz ve keşif yapmamız gerekmektedir. Ondan sonra yeni kurulum yapılacak alanında keşfini yaparak yerleşim planı hazırlıyoruz ve sizin kullanımınıza en uygun şekilde proje çıkartıyoruz.

Raf sistemleri montajına, ihtiyaç duyulduğu takdirde ilave yeni raf sistemleri de yapılmaktadır. Sökme takma işlemin de önemli olan Toplam ürünlerin sayısı ürün detayları taşıma mesafesi ve yeni kurulum yapılacak alanda yapılacak işlemlerdir. Fiyatlar Nakliye ve Taşıma dahil, Sadece sökme ve kurulum bedeli olarak verilebilmektedir.

Firmamız hizmet verdiği süre içerisinde bugüne kadar Lojistik depo alanlarında hizmet veren firmalara çözüm ortağı olmuştur. Depo ve arşivlerinizde raf sistemleri montajı, sökme-takma işlemi yaptırmak ve detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın.

Depo Raflarının Montajı

Deponuzda uygulayacağınız raf siteminin başarılı olması için  belli başlı konulara çok dikkat etmelisiniz. Raf sistemlerinin düzgün tasarlanması, imalatının kaliteli olması ve raf sisteminin kurlumunum düzgün yapılması bunlardan en önemlisidir.

  Experts Raf demontaj ve Montaj işlemleri

Raf Montaj ve Demontaj Hizmetleri;

Mevcut raflarınızın demonte edilip başka yere takılması gerektiğinde ve yeni raf sisteminizin montaj yapılması gerektiğinde profesyonel ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunuyoruz.Raf sistemi demontaj ve montaj hizmetlerinde en önemli husus işin profesyonel bir şekilde yapılmasıdır.Profesyonel montaj ekibimiz ile raf sistemlerinizin montajı en doğru şekilde yapılmaktadır.Mevcut raflarınızın ve yeni raflarınızın projelendirilerek projeye en uygun şekilde montajlanması gerekmektedir.Experts Raf Sistemleri bu hususu dikkate alarak en güvenli ve en doğru şekilde raflarınızın montajını tamamlamaktadır.İş güvenlik kurallarına uygun olarak raf montajı sırasında gerekli ilaveler ve proje gereksinimleri karşılanmaktadır.  Experts Raf demontaj ve Montaj işlemleri

Mevcut Raf Sisteminin Demontaj ve Montaj İşlemi;

Raf sisteminiz üzerinde gerekli çalışmalar yapılarak en doğru şekilde ve mevcut raflarınıza zarar vermeden iş güvenliği kurallarına uygun bir şekilde sökülerek palet veya koli şeklinde ambalajlanması yapılmaktadır.Taşınmaya uygun hale getirilen raf sistemleri başka bir binaya veya başka alana taşınarak anlaşılan projeye uygun bir şekilde montajı tamamlanmaktadır.


  Experts Raf demontaj ve Montaj işlemleri

Yeni Raf Sisteminin Montaj İşlemi;

 Yeni alınmış raf sisteminizde bulunan parçalar üzerinde gerekli çalışma ve projelendirme yapılarak ihtiyacınıza uygun en doğru ve en uygun şekilde raflarınızın montajı yapılmaktadır.

Raf montaj işlemi yapılırken hatasız raf montaj ve raf demontaj yapılması gerekmektedir.

Raf demontaj ve raf montaj öncesi projelendirmenizi Experts Raf olarak ücretsiz olarak yapıyoruz.

 Experts Raf demontaj ve Montaj işlemlerimontaj 1

Depo ve Raf Sistemleri montajı sadece deneyimli bir ekip tarafından uygun montaj ekipmanı ile gerçekleştirilmelidir.

Satın aldığınız raf sistemi montajı, öngörülen proje detaylarına bağlı kalınarak gerçekleştirilmelidir. Bu tasarım, kat aralıkları, yatay taşıyıcı yerleşimleri, bina içi yerleşim, başlangıç noktası, ve diğer önemli faktörleri içermektedir.

raf montaj 2

Rafların yapısal düzenlemesi (örneğin kat araları değişikliği) yapılandırmasını taşıma kapasitelerie ters etki yaratabilir ve raf sisteminin yapısal bütünlüğünü azaltabilir. Raf projesinde yapılacak değişim için imalatçısında onay alınmalıdır.

Raf sistemi kurulumunda,  projelendirmeden nihai uygulamaya kadar sizinle birlikte çalışıyoruz. Tasarım ekibimiz size en uygun çözümü sunarken, montaj ekibimiz tüm güvenlik standartlarına uyarak projenizin başarılı olmasını sağlamaktadır.

raf montaj yönetimi

Raf sisteminiz profesyonel kurulum ekibimiz tarafından monte edildiğinde, proje çözümünün baştan sona kadar proje tasarımına uygun olarak yapıldığını bilirsiniz.Raf montajında birçok dikkat edilmesi gereken husu vardır. Başta proje ekibinin, sonrasında ise işi yapacak raf montajı ekibinin konuya tümüyle hakim olması gereklidir. Raf montajının yapılacağı alan çok iyi irdelenip, montajı etkileyecek her detay not alınmalıdır. Raf montajını yapacak ekibin tüm ekipmanlara sahip olduğuna emin olmak gerekir. İşe başlamadan önce iş ve işçi sağlığı kurallarına tam olarak uyulduğundan emin olmak en önemli hususlardandır.

Deponuzun yeri mi değişecek? Depo içerisinde rafların yeri mi değişecek? Hangi marka raf sistemine sahip olursanız olun, ekibimiz mevcut raf sisteminizin demontaj ve montaj ihtiyaçlarını da aynı profesyonel ekip ile gerçekleştirmektedir. Ayrıntılar için bizimle temasa geçebilirsiniz.

 

İletişim İçin

 

YURT DIŞI FTL TAŞIMA
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret27330
Yetki Belgesi
 Experts Ulaştırma Yetki Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Araç Yetki Belgesi Sorgulama

Hava Durumu