• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA

GAZİANTEP RAF

AĞIR YÜK RAF SİSTEMLERİ

Gaziantep İkinci El Raf Sistemleri

Firmamız 2. el raf sektöründe faaliyet göstermektedir. Gaziantep de faaliyete başlayan firmamız günümüzde her geçen gün büyüme sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Başta 2. el depo raf sistemleri olmak üzere 2. el depolama ekipmanları ve istif makinaları alım satımında ülkemizin öncü ve lider kuruluşudur. Experts Raf, 2. el raf sektörünü oluşturmadan önce ülkemizde 2. el raf sistemleri genellikle geri dönüşüme atık olarak verilmekteydi. Rafını satan firmalar düşük meblağlara ürünlerini verirken, alım yapacak diğer firmalar ise sıfır ürünlere yüksek ücretler öderdi. Experts Raf, bu raf sistemlerini atık fiyatının çok üzerinde alıp, hasarlı parçalar var ise müşterilerinin ihtiyacına yönelik revize ederek ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.


Şarküteri RAFLARI

 


Sırt Sırta Raf Sistemleri (Ağır Yük Sistemleri), yaygın ekonomik kullanım alanına sahip olan depolama sistemidir. işletmelere azami depolama alanı yaratarak, depo alanında maksimum yer kullanımı amaçlar.Modüler yapısıyla maksimum alan tasarrufu sağlar.
İkinci el raf ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Palet depolamak için tasarlanmıstır.Her palet birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilir ve taşınabilir. Forklift ile çalışabilme olanağı sağlar.

Ayak yüksekliği ve travers uzunluğu müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre ayarlanabilen Sırt Sırta Raf Sistemleri, en küçük antrepodan en büyük ve karmaşık merkezlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.Bu özelliği nedeniyle pek çok endüstriyel alanda ve ürün grubunda geniş bir kullanım alanına bulunmaktadır.

Sırt Sırta Raf Sistemlerinin önemli bir diğer özelliği ise diğer raf sistemleri ile kombineli bir şekilde kullanılarak ürünlerin çok çeşitli amaçlarda stoklanmasına olanak sağlamasıdır.

Bu sistemde pek çok eklenti ve aksesuar mevcuttur. İşletmeler bu aksesuarlar yardımıyla ürünlerini direkt olarak veya kutu, bidon gibi koruyucular içine koyarak stoklanmasını sağlarlar.

Traversler kullanılan tırnaklı yapısı ile direklere güvenli bir şekilde bağlanır.

Sırt Sırta Raf Sistemleri güçlü ve eğilmez bir yapıya sahiptir, bu yüzden ezilme ve diğer zararlara karşı depolanan ürünü korurlar.

Depolanacak ürünün cinsine göre travers ve tabla kalınlığı belirlenir. Ayak ve traverslerin genişlik ve yüksekliğinde esneklik sağlar. sistem parçaları fosfat banyosu yardımıyla temizlenip, elektrostatik toz boya ile boyandıktan sonra 200ºc’de fırınlanır. Bu sistem soğuk depolarda da kullanılabilir.

Gaziantep Raf Montajı,
Gaziantep Raf2.el depo raf sistemleri

Civatalı Çelik Raf fiyatları

Cıvatalı Çelik Raf fiyatları

Raf Sistemleri fiyat listesi

Çelik Raf Profil Fiyatları

Depo Raf Sistemleri

Çelik Raf


YURT DIŞI FTL TAŞIMA
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret27328
Yetki Belgesi
 Experts Ulaştırma Yetki Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Araç Yetki Belgesi Sorgulama

Hava Durumu