• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Experts Ulaştırma Logo
CANLI DESTEK

FOX TV İZE

FOX | Canlı Yayın
 
Sıradaki Program

10.45

Canlı

Çağla ile Yeni Bir Gün


  • Alın teri için yola çıkanlar...
  • Pandemi döneminde eğitim...
  • Şirkete var doktora yok...
  • Dünya mirasına taş ocağı...
  • Hasta sayısı değişti...
  • Askıda ekmek tartışması...

Bu İlginizi Çekebilir

Bay Yanlış
Bay Yanlış

Sen Çal Kapımı
Sen Çal Kapımı

Bu Akşam 20.00 - Yeni Bölüm

Zümrüdüanka
Zümrüdüanka

Cumartesi 20.00 - Yeni Bölüm

Baraj
Baraj

Salı 20.00 - Yeni Bölüm

Savaşçı
Savaşçı

Mucize Doktor
Mucize Doktor

Perşembe 20.00 - Yeni Bölüm

FOX CANLI YAYINI İZLEMEK ÇOK KOLAY

 

FOX canlı yayını dilediğiniz her yerde fox.com.tr ya da FOX & FOXplay uygulamasıyla izlemek ister misiniz? İnternet bağlantısı olan her yerden kesintisiz ve HD bir şekilde izleyebileceğiniz FOX canlı yayını sayesinde sevdiğiniz tüm dizi, haber ve programlara anında ulaşabileceksiniz.

 

Mucize Doktor, Öğretmen, Yasak Elma, Sen Çal Kapımı, Bay Yanlış ve diğer tüm dizileri televizyon yayınıyla aynı anda sitemizden ya da uygulamamızdan izleyebilirsiniz. Artık gittiğiniz her yerde FOX sizinle birlikte olacak!

 

FOX CANLI YAYIN TEKNOLOJİK ALTYAPI ÖZELLİKLERİ

 

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda, akıllı telefon ve tabletlerde fox.com.tr ve FOX & FOXplay uygulamalarıyla canlı yayın izlemek artık çok kolay. FOX canlı yayın video oynatıcısı yepyeni bir teknolojik altyapıya sahip. Yeni altyapısıyla, fox.com.tr ve FOX & FOXplay’de sevdiğiniz dizi ve programları uydu yayını kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni teknolojik altyapı internet kotasından en az harcayacak şekilde geliştirildi!

 

Yeni canlı yayın altyapısıyla birlikte, FOX dizi, haber ve programlarını dilediğiniz her yerde, dilediğiniz her cihazdan izleyebilirsiniz.

 

FOX DİZİ, HABER VE PROGRAMLARINI CANLI OLARAK İZLEYİN

 

Mucize Doktor, Yasak Elma, Öğretmen, Sen Çal Kapımı, Bay Yanlış, Yaparsın Aşkım, Zuhal Topal’la Sofrada, Temizlik Benim İşim, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber ve dahası… Sevdiğiniz tüm dizi, haber ve programlarını internet bağlantısıyla fox.com.tr ya da FOX & FOXplay uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Türkiye’nin en çok izlenen haber bülteni Fatih Portakal ile FOX Ana Haber, sevilen sabah haber programı İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ve diğer tüm haber programları sayesinde Türkiye ve dünyaya dair tüm sıcak gelişmeleri güvenilir, tarafsız ve kaliteli olarak takip edebilirsiniz. FOX haberi canlı olarak izlemek için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek ya da uygulamamızı indirmek!

 

Sevilen diziler Mucize Doktor, Yasak Elma ve Öğretmen gibi dizilerinin yanında yeni yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı ve Bay Yanlış gibi yeni FOX dizilerini yayınlandıkları anda canlı ve HD olarak izlemenin tadını çıkarın.

 

Çağla Şıkel ve konuklarının günlük hayata ilişkin bilgiler paylaştığı Çağla ile Yeni Bir Gün; Kadir Ezildi’nin yarışmacılarıyla birlikte kir, pas ve her türlü lekeyle başa çıkma mücadelesi verdiği Temizlik Benim İşim; Memet Özer’in birbirinden nefis tarifler hazırladığı Memet Özer ile Mutfakta; İlker Ayrık’ın rekabetin en eğlenceli halini yarışmacılara ve seyirciye yaşattığı Yaparsın Aşkım; Zuhal Topal’ın her gün farklı bir sofraya konuk olduğu Zuhal Topal’la Sofrada; modadan magazine birçok konunun konuşulduğu Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi’yi televizyon yayınıyla aynı anda canlı yayında sitemizden ya da uygulamamız üzerinden yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

 

Eğer favori dizi ya da programınızı canlı olarak izleyemediyseniz üzülmeyin, sitemizden ya da uygulamamız üzerinden kaçırdığınız tüm dizi ve programları kesintisiz ve HD olarak izleyebilirsiniz.

 

Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı Bay Yanlış’ı Cuma akşamları,Enis Arıkan’ın eğlenceli sunumuyla Benimle Söyle’i Cumartesi akşamları,

 

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in yer aldığı Sen Çal Kapımı’yı ise yakında canlı yayında fox.com.tr ve FOX & FOXplay uygulamalarından kesintisiz ve yüksek kalitede izleyebilirsiniz.