• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

 Experts Ulaştırma Logo
KOMPLE TAŞIMACILIK
PARSİYEL TAŞIMA
HAVA KARGO TAŞIMA
DEPOLAMA

YÜKSEK RAFLI DEPOLAMA

YÜKSEK RAFLI DEPO

Bu istifleyiciler, 15 m yüksekliğe sahip, bütünleşik üç yönlü bir ayırma sistemi bulunan klasik rafların otomatik hale getirilmesi için mükemmel bir çözümdür.

Bataryayla beslenen ve panel başında bir operatörün çalıştırmasını gerektiren üç yönlü makinelerin yerini sorunsuz şekilde alabilir.
Picture of pallet racking at QuantiParts

Yüksek raflı depo sisteminin avantajları

 • Tesiste mevcutta bulunan üç yönlü taşıyıcıların değiştirilebilmesine olanak tanır.
 • Herhangi bir kemer veya üst kılavuz sistemi gerektirmez.
 • Tüm hareketlerini koordine eden standart Easy WMS yönetim yazılımı aracılığıyla kontrol edilir.
 • Meydan okumalarınıza uygun olarak, yarı otomasyonlu çözümlerin yanında, tam otomatik yüksek raflı depolar da sunuyoruz.
 • Yüksek depolama yoğunluğu, her ürüne doğrudan erişim, yüksek proses hızı ve emniyeti, mükemmel kullanılabilirlik (7/24) yanı sıra en iyi alan kullanımı gibi çeşitli avantajlardan faydalanırsınız.
 • Farklı talepler için çok sayıda model

  Çok çeşitli uygulama alanları için yüksek raflı depolama sistemleri uzman ekipler, beklentileri karşılayan, müşteri odaklı çözümler geliştirir, böylece raf sisteminiz özel ihtiyaç durumunuza tam anlamıyla uyar. Paletler için yüksek raflı depoda hem yaygın palet tipleri, hem de özel yük taşıyıcıları depolanabilir.

  Çeşitli depolama türlerinin – tek katlı derinlikten çok katlı derinliğe kadar – yanı sıra uygun şekilde ayarlanmış göz genişlikleri, alan kullanımında maksimum esneklik sunar. Paletler için yüksek raflı deponun yanında, hazneler, kartonlar veya tablalar için tam otomatik depolama da sunuyoruz. Bilhassa özel talepleri olan soğutma veya derin dondurma alanında, tüm dünyada çok sayıda referansa sahibiz.
  Experts Raf taleplerinize göre en uygun çözümde yüksek raf modeli üzerinde çalışma yapacak ve çözüm önerilerini sizler ile paylaşacaktır.
Otomatik Palet İstifleyiciler
ŞERİT ile ilgili görsel sonucu
 İletişim İçin

YURT DIŞI FTL TAŞIMA
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.74368.7787
Euro10.395910.4376
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret33536
Yetki Belgesi
 Experts Ulaştırma Yetki Belgesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Araç Yetki Belgesi Sorgulama

Hava Durumu